O nas

Tworzenie stron internetowych, opieka stron naszych klientów, pozycjonowanie stron internetowych. Strony Internetowe dla Twojego Biznesu !

Usługi IT dla firm

Kilka informacji o nas, jak pracujemy, jak tworzymy strony internetowe, jakie usługi świadczymy !

Skaden - O nas - Strony Internetowe

Strony Internetowe dla Biznesu

Jesteśmy agencją interaktywną, specjalizującą się w tematyce tworzenia i rozwijania serwisów oraz stron internetowych. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest tworzenie profesjonalnych stron internetowych, ściśle dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Bogate doświadczenie pozwala nam tworzyć zarówno proste strony typu one-page, jak i zaawansowane, rozbudowane serwisy internetowe.

Nasza agencja zajmuje się także tworzeniem sklepów internetowych w oparciu o najlepsze praktyki branży e-commerce. Za każdym razem dokładnie analizujemy potrzeby naszego klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania najlepiej dopasowane do specyfiki jego branży i biznesu.

Wsparcie IT, Pozycjonowanie SEO

Dbamy przy tym o wysoką funkcjonalność oraz podążanie za najnowszymi trendami branży User Experience (UX). Korzystanie z tworzonych przez nas platform ma być intuicyjne i wygodne, a same platformy mają przynosić konkretne efekty biznesowe.
Zapewniamy także wsparcie w dziedzinie Search Engine Optimization (SEO), czyli pozycjonowania i optymalizacji stron z myślą o wyszukiwarkach internetowych. Stoimy na stanowisku, że strona internetowa musi być nie tylko dobrze napisana, a i również wygodna w użytkowaniu. Musi również docierać do osób, do których jest skierowana, a odpowiednie pozycjonowanie dostarczy na nią dobrej jakości ruch. Dbamy o SEO już na etapie tworzenia strony internetowej, zajmujemy się także pozycjonowaniem już istniejących portali. Oferujemy jednocześnie pełną obsługę graficzną stron oraz identyfikację wizualną marki – dzięki temu jesteśmy w stanie Państwa biznes na każdym etapie rozwoju.

Skaden - O nas - Strony Internetowe