O NAS

Walczymy o uwagę klientów naszego klienta

Jesteśmy zespołem kreatywnych i młodych ludzi, którzy dysponują wysokiej jakości sprzętem. Dzięki temu działamy szybko i skutecznie – rozwiązując potrzeby zarówno dużych firm, jak i prywatnych klientów. Satysfakcja osób, z którymi rozpoczynamy współpracę jest dla nas priorytetem – osiągamy ją dzięki  kierowaniu się uwagą, którą pozwalamy zdobyć. Uwaga jest w branży IT bardzo cenną walutą, dlatego aby ja zdobyć, angażujemy wszystkie swoje środki!

Wiele firm skupia się na budowaniu własnego wizerunku. Dla nas liczy się budowanie wizerunku klienta – cele, które chce osiągnąć poprzez np. dobrze zaprojektowaną stronę, stają się naszymi celami. Podczas pracy uwzględniamy rożne aspekty: charakter strony, budżet, estetykę i konkurencję. Analiza konkurencji staje się podstawą naszych aktywności, ponieważ tylko dzięki czemu możemy realnie wpływać na trwałość efektów. Każde zadanie rozpatrujemy więc perspektywicznie, nie zatrzymując się wyłącznie na „tu i teraz”.

Doradzamy, komentujemy, poprawiamy i reagujemy na zmiany. Towarzyszymy klientowi w walce o zdobycie uwagi zarówno na przestrzeni ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej. Przygotowując atrakcyjne strony internetowe, chcemy nie tylko funkcjonalnie i estetycznie zaprojektować dane przedsiębiorstwo, usługę lub wydarzenie, ale też wpisać się w konteksty lokalne, poznać i zrozumieć grupę docelową, postawić na budowanie relacji i zdobywanie zaufania.

Każdy produkt i każda firma ma szansę stać się najbardziej rozpoznawalną między innymi dzięki identyfikacji wizualnej, którą bardzo cenimy. Wiemy też jak ważna jest pozycja strony w wyszukiwarkach, dlatego jeśli istnieje taka potrzeba, skupiamy się na współpracy długofalowej i optymalizacji strony. Chcemy, aby klient korzystając z pracy i pomysłowości naszej grupy, oddziaływał na szerokie grono osób, odnosząc największe sukcesy w swojej dziedzinie.

Internet nie jest już światem alternatywnym, ale tym, który odzwierciedla rzeczywistość. Profesjonalne podejście do obecności w sieci jest jednym z najważniejszych kroków w kierunku pomyślności firmy. Dzięki specjalistycznym programom analizującym rynek, pomożemy wyróżnić się, rozbudowując spójną i atrakcyjną markę dla osób, które chcą z nami współpracować.

Chętnie i otwarcie podejmujemy się niepowtarzalnych zleceń graficznych, a kod HTML nie ma przed nami żadnych tajemnic. Praca zespołowa pomoże naszym klientom nie tylko stworzyć, wypromować i spopularyzować ich usługi, ale też zdobyć wiedzę umożliwiającą rozwój i samodzielną orientację w branży IT.